Savitonas: darnumas, kultūra, gamta, švietimas – 3 d. stovykla saviedukaciniais ateities tonais
Darnumas, kultūra, švietimas, gamta? (toliau – 4 dimensijos, 4D) Kaip tai susiję tarpusavyje? Jei savyje randi bent 1 atsakymą – ši saviedukacinė stovykla kaip tik Tau.
Skirta edukatoriams, mokytojams, jaunimui (nuo 15 m.), jaunimo darbuotojams, kultūros darbuotojams, menininkams, tvarumo lyderiams, mokslo ir švietimo darbuotojams, nevyriausybinėms organizacijoms, metodininkams, mokiniams, studentams, organizacijoms, veikiančioms darnumo temų edukavime. Žmonėms, kurie nori gilini žinias, gauti įkvėpimo, išbandyti pasaulinius metodus 4D integravimo edukavime temomis.

Tavęs lauks užsidegę pranešėjai ir mentoriai,  įdomios ir įtraukiančios diskusijos, kuriose kiekvienas galės drąsiai išreikšti savo nuomonę. Be to, įsitraukę į bendrakūrybos proceso sūkurį, metodų ir patirčių išbandymą, prisijaukinsite daug naujų idėjų. Jas galėsite pritaikyti tiek savo asmeniniame gyvenime, tiek darbinėje praktikoje. O pats Savitono formatas pritaikytas ne tik saviedukacijai ir saviugdai, bet ir kūno bei proto poilsiui. Tad gausite ne tik žinias, bet ir poilsį. 

Lapkričio 3-5 d. Kauno r.

3 dienas gyvensime kaip šeima: veiksime, kursime, valgysime, ilsėsimės kartu. 

Savitono  eteryje (pildoma): 

Gamtos ekspedicijos, miško maudynės-terapija, ryšio kūrimo ir garsų seansai, patyriminės aplinkos pažinimo sesijos, vakaro laužas.

Dirbtuvės:

  • Emocijų dinamika aplinkoje: namuose, darbe. Kaip su tuo tvarkytis? Emocijų saviugdos ir gamtos intelekto dirbtuvės;
  • Kaip aš galiu kurti sąmoningumą skatinantį performansą, nors ir nesu artistas? Kultūrinės ir meninės išraiškos yra viena iš greičiausių priemonių, padedanti auginti žmonių sąmoningumą. Vyks bazinės, paprastos, žemiškos ir aiškios dirbtuvės, kaip sukurti ir įgyvendinti transformuojantį performansą, neesant artistu ar menininku.
  • Kaip apie darnumo temas kalbėti per įtraukiančius žaidimus, eksperimentus, praktikas? Pasidalinsime mūsų taikomais metodais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Norintys galės patys pabandyti pasipraktikuoti pravesti tokius užsiėmimus, kad grįžus jau net galėtų integruoti pamokose, edukacijose ar kt. savo veikloje.

Bendrakūrybos sesija apie Lietuvos švietimą

  • Saugi ir atvira erdvė apsikeisti nuomonėmis, idėjomis kaip Lietuvos švietime gali būti integruojamos darnumo ir gamtos temos. Integruoti taip, kad gerai jaustųsi (tiek, fiziškai, tiek emociškai) visos pusės. Tai bus įvadinė sesija prieš kitais metais vyksiantį švietimo ekosistemos forumą. Jūsų įžvalgos gali būti perkeltos tiesiai į forumą ir tapti esminiu atspirties tašku, kokį turinį integruoti šiame forume.

Miestų ir gyvenviečių sistemų pažinimas. Išvykos (pasirinktinai):

  • Atliekų surinkimo centro lankymas ir užkulisiai, kas vyksta su atliekomis, kai jos paimamos iš konteinerių.
  • Vandens nuotekų valymo įmonės lankymas. Pamatysime, kas vyksta su vandeniu, kai jį nuleidžiame tualete ar vonioje.
  • Energijos gamyba vandeniu. Hidroelektrinės užkulisių lankymas.

Bendrai kurti, būti priimtam su savo požiūriu ir išgirsti kitus. Kurti tarpusavio ryšį su kitais ir gamta, ieškoti sprendimų darniai ateičiai, tačiau tuo pačiu ir save edukuoti bei atsipalaiduoti kaip SPA.

*programa gali kisti. Su užsiregistravusiais dalyviais vyks išankstinis susipažinimo ir programos aptsitarimas online.

Laikas ir vieta

Atvykimas: ketvirtadienį 9 – 9.30 val., išvykimas – šeštadienį 16 val.
Vieta: Kauno rajonas
Vietų skaičius RIBOTAS. Galime priimti tik iki 18 dalyvių, tad gyvensime jaukioje grupėje. Išgirsti, įsiklausyti, būti čia ir dabar bei megzti ryšį.
Čia ne tik sužinosi, patirsi, bet ir sutiksi bendraminčius, kurie taip pat ieško įkvėpimo, naujų pažinčių, metodų, naujų žinių ir tuo pačiu nori gerai praleisti laiką laisvo formato sambūryje. 

KAINA:

  • SAU – PRIIMU PAGALBĄ (140 eur). Kaina, taikoma dalyviams iki 18 m., kurie susiduria su finansiniais sunkumais. Taikoma tik tuo atveju, jeigu atsiranda dalyvis „SAU + PADEDU KITAM“. Tačiau to negalime garantuoti.
  • SAU (170 eur). Standartinė kaina.
  • SAU + PADEDU KITAM (200 eur). Norintiems padėti dalyvauti asmenims iki 18 m., susiduriantiems su finansiniais sunkumais.
Į kainą įskaičiuota nakvynė ir maistas. Užsiregistravę el. paštu gausite sąskaitą. Ją apmokėjus jūsų dalyvavimas bus patvirtintas.
Turite klausimų ar norite bendradarbiauti?
Siekiame, kad kartu galėtume kurti ir organizuoti ne vienalaikius, o reguliarius tokius renginius, sambūrius. Jeigu norite finansiškai padėti dalyvauti tiems, kurie susiduria su finansiniais sunkumais – susisiekite nurodytais kontaktais.

Kontaktai

info@9zuikiai.lt, tel.  8 695 99028 (Sandra)