Mes
Darni lyderystė
ir regeneratyvi bendradarbystė

Mes esame gamta. Idėjos, žinios ir įgūdžių pagalba darnumo keliu einančioms organizacijoms ir veikloms, bei tuo besidominčiam jaunimui.

Atsakingoms veikloms, kurios sėkmę matuoja ne tik pinigais, bet ir gamtos tausojimu bei žmogiškumo puoselėjimu, veikia su ekosistemą atkuriančiu požiūriu į vartotojiškumą, atliekų kiekį. Veikloms, kurios šalia pelno kuria holistinę vertės kūrimo grandinę ir gyvą-žalią aplinką, nuoširdžiai domisi gamtos ištekliais, žiediškumu, ciklais. Veikloms, kurioms svarbu žmonių asmeninis augimas, emocinė ir fizinė sveikata, gamtos intelektas, saviugda. Mūsų pačių ėjimas link minimalizmo ir nuolat lydintis vidinis jausmas padėti tvariems verslams atvedė iki dabartinės „9 zuikiai” veiklos.

Kas tie 9 zuikiai?
Darnumas prasideda nuo kiekvieno asmeninio ryšio su gamta ir jos procesų suvokimo. Vieni jį atranda per ekspedicijas ir tyrinėjimus, kiti per komandos ryšio stiprinimą gamtoje, treti per bioįvairovės, augalų, vabzdžių, vandens, dirvožemio ir kt. tyrinėjimus. Tokios patirtys yra gyvos, įtraukios ir užkuria vidinį norą imtis iniciatyvos.
Tikime, kad darnios lyderystės kūrimas organizacijoje gali būti įdomus, įtraukiantis, keičiantis, gyvas. Mūsų patirtis rodo, kad tokie būdai yra ilgalaikiai, gyvi, veikiantys iš pačių darbuotojų noro, o ne „nuleisti“ iš viršaus.
  • Kuriame ir dalinamės įrankiais ir metodais sąmoningoms veikloms, kaip sukurti ir ilgalaikiame kontekste išlaikyti darnią lyderystę.
  • Organizuojame ir fasilituojame „minkštųjų” įgūdžių praktikas gamtoje, komandos ryšio stiprinimą, darbostogas, darnumo, gamtos intelekto suvokimo ir įsisąmonimo veiklas gamtoje visais metų laikais.
  • Koordinuojame gamtos patirčių seminarus bei renginius, kur keičiamės sąmoningumo žiniomis bei komunikacijos subtilybėmis mažiems ir vidutiniams verslams, organizacijoms, švietimo įstaigoms bei jaunimui.
  • Taip pat: edukacijos, neformalus švietimas, jaunimo įtrauktis.
about us
9 zuikiai - tai būdas prisijaukinti kelis zuikius vienu ypu:
Sujungiančios patirtys
Jauti norą įnešti daugiau tvarumo į savo veiklą, sustiprinti ryšį su kitais ir aplinka? Idėjų galėsi pasisemti iš unikalių gamtinių patirčių ne tik sau, bet ir visai komandai.
Bendrakūrybos dirbtuvės
Kaip įtraukti bendruomenę, kolegas, kad jie patys su entuziazmu imtųsi iniciatyvos darniai lyderystei? Pasitelkiant dalyvaujamąjį dizainą ir bendrakūrą fasilituojame pokyčių procesus, darnumo ir tvarumo strategijų kūrimą.
Įkvepiančios žinios
Organizuojamose dirbtuvės, stovyklose ir seminaruose dalinamės žiniomis verslams, ugdymo įstaigoms ir jaunimui. Temos: darnumas, komandos ryšio stiprinimas, gamta ir technologijos, tarpdisciplininė kūryba, jaunimo įtrauktis, gamta mieste, regeneratyvus verslas, žiediškumas, maisto grandinės ciklas ir kt.
Kviečiame į komandą