PASLAUGOS
Veiklos jaunimui

Veiklos, mentorystė ir bendradarbiavimas su 13 – 18 m. paaugliais.

Pagal jūsų poreikius galime suorganizuoti, koordinuoti ir moderuoti darnumo projektus jaunimui. Pasitelkiant bendrakūrą įtraukti į bendruomeninę veiklą, kurti ilgalaikius ryšius ir metodus jaunimo įtraukčiai. Paaugliams, kurie nori daryti tvarius pokyčius ir ieško bendraminčių, palaikymo. Net ir tiems, kurie nežino ką daryti, bet nori kažko imtis. Ieškantiems bendraamžių bendruomenės, kurioje visi domėtųsi tvarumu. Svajojantiems veikti, kurti ir įgalinti savo pomėgius bei talentus darant tvarius pokyčius.

Pirmiausia mes į paauglį žiūrime kaip į bendramintį, kuris savo unikaliu požiūrio kampu gali daryti visuomeninius pokyčius.

Antra, pasitelkiant bendrakūrybos dirbtuvių metodą mes asistuojame paaugliams, nes jie puikiai patys geba sistemingai mąstyti ir įsijausti į kitus.  Be mūsų nuomonės kišimo „iš viršaus“ kartu tikriname paauglių prielaidas.

Trečia, mes už tai, kad būtų suteikiama laisvė rizikuoti, kurti, klysti, bet tuo pačiu ir formuojama atsakomybė. Ne per kontrolę, o per palaikymą: jeigu kas nutiks – mes visada būsime šalia, jeigu klausite – patarsime.

PROGRAMOS
PASIŪLYMAS NR. 1
Hakatonai paaugliams, pasirinkta tvarumo tema

Paaugliai įgauna pasitikėjimo ir noro veikti, spręsti problemas. Įdomiai ir per patyrimus įgauna reikalingų gyvenimo įgūdžių, išmoksta gamtos procesų. Sustiprina savo suvokimą ir motyvaciją, kad jie gali daryti tvarius pokyčius ne tik asmeniniame, bet ir visuomeniniame gyvenime.

Hakatonai paaugliams, pasirinkta tvarumo tema
PASIŪLYMAS NR. 2
Dirbtuvių ciklas pagal pasirinktą tvarumo sritį/viziją.

Paaugliai gauna: pasaulėžiūros praplėtimą, įvairių nuomonių duomenis, patys suformuoja įrankius (kuria turinį, performansus ir t.t.) imtis veiksmų, išmoksta identifikuoti ir anuliuoti kliūtis, imasi veikti. Nusprendžia, ką nori padaryti ir kokią atsakomybę prisiimti už veiksmų inicijavimą.

Trukmė: Individualiai sutartas dirbtuvių ciklas (nuo mėnesio iki kelių metų)

Dirbtuvių ciklas pagal pasirinktą tvarumo sritį/viziją.
PASIŪLYMAS NR. 3
Paauglių tvarumo vizijų ir tikslų įgyvendinimas bendruomenėje/mieste

Jaunimo grupių moderavimas ir fasilitavimas dirbtuvėse gimusių iniciatyvų įgyvendinimui, kūrybai ir komunikacijai, kad apie tai sužinotų ir įsitrauktų pati bendruomenė. Tvarumo idėjų generavimas, įgyvendinimas ir vystymas. Jaunimo įtraukimas į bendruomeninę veiklą.

Patirtinės įtraukties ir bendrakūros principu paremtus projektus galime organizuoti, koordinuoti ir moderuoti nuo kelių mėnesių iki ilgalaikio bendradarbiavimo.

Paauglių tvarumo vizijų ir tikslų įgyvendinimas bendruomenėje/mieste
SVARBI INFORMACIJA
Galutinė kaina skaičiuojama pagal individualų poreikį.
Esminiai veiksniai:
  1. Dalyvių skaičius
  2. Užsiėmimų kiekis
  3. Pasiruošimo laikas iki dirbtuvių
  4. Kiti individualūs atvejai ar specialieji poreikiai
Į kainą įskaičiuojama:
  1. Programos turinys, jos moderavimas ir užsiėmimų fasilitavimas
  2. Užsiėmimų dizaino (struktūros) kūrimas, kuris derinamas kartu su užsakovu
Ko reikia papildomai?
  1. Erdvės nuomos?
  2. Bendradarbiavimo  su mokslininkais, gamtininkais, aplinkosaugininkais, inžinieriais ir kt.?
  3. Renginio organizavimo?
Apimtis:

1. Vienas praktinis užsiėmimas „pasimatuoti“
2. Pilnos dienos programa
3. Reguliarūs programos ciklai

Sandra
KONTAKTAI

Sveiki, esu Sandra
ir mielai atsakysiu į
jūsų visus klausimus