Ryšio kūrimo seansas per 6-is pojūčius Kaune
Kaip susikalbėti skirtingų kartų žmonėms darbe, visuomenėje, asmeniniame gyvenime? Ką daryti, kai lyg ir siekiame gero sau bei kitiems, bet nuolat esame ant perdegimo ribos ir vis kažkas nesigauna?

KAS?

Pasitelkiant visus pojūčius ir žadinant prigimtinę intuiciją nersime į epines, žaismingas, bet tuo pačiu ir ramias praktikas, kurios padeda stiprinti (arba atstatyti) tarpusavio ryšius su kitais žmonėmis ir visa ekosistema.

KAIP?

Pratimai atliekami individualiai, porose, grupelėse, bendrame rate.
Bus pasitelkiama to momento aplinka, mokomasi eiti į ryšio gilinimo santykį per simbiozę su tuo, kas yra ČIA IR DABAR, šioje aplinkoje, su šiais žmonėmis, gamtos elementais ir visa jos gyvybe.
Šiuos žaidimus, eksperimentus, praktikas naudoja tiek pasaulinės jaunimo ir kt. organizacijos, ilgaamžės bendruomenės, tiek į holistinę ir tvarią ateitį einančios tarptautinės verslo įmonės.

KĄ?

Jos padeda ne tik klausyti, bet ir išgirsti vieni kitus. Pajausti ir pastebėti būsenas vykstančias dabar, duoda atsakymus ką daryti su šia dabartimi. Darosi aišku kaip bei kokius sprendimus priimti tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.
Ateina ramybė ir tvirtumas, aiškumas, pasitikėjimas savimi, bendruomeniškumo jausmas, pastebėsite kokie jūsų pojūčiai yra prislopinti, pastebėsite savo prigimtines savybes, kurių, galbūt, net neišnaudojate. Įgausite drąsos kalbėti ir išklausyti, būti savimi, pasitikėti.

Seansą lydi procesų fasilitatorė ir kūrybininkė Sandra Galdikaitė (9 zuikiai)

Trukmė: 2 val. 30 min
Laikas: Vasario 22 d.,  18 – 20.30 val.
Kaina: 14 eur/asm (pavedimu iš anksto)
Registracija: info@9zuikiai.lt (užsiregistravus atsiųsime informaciją apmokėjimui)
Vieta: Kūrybos namai K.I.N.A.S. „Panemunė”, Vaidoto g. 26, Kaunas.
Kūrybos namuose gyvena katė (informacija alergiškiems žmonėms).

BENDROJI INFORMACIJA:

✅ Apsirenkite patogiai. Patalpoje būsime be batų, todėl pasiimkite savo mylimiausias storesnes kojines ar šlepetes, jauskimės kaip namuose.
✅ Pasiimkite šiltus lauko rūbus. Seansas vyks viduje, tačiau jeigu bus į lauką kviečiantis oras, tai 1 ar 2-iems pratimams išeisime į lauką.
✅ Rekomenduojame stipriai neprisikvėpinti.
✅ Dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija el. paštu info@9zuikiai.lt ir apmokėjimas iš anksto pavedimu.

Labai prašome nevėluoti ir atvykti likus ne mažiau 10 min. iki pradžios.
———–
Seansai Kaune vyks kiekvieną paskutinį mėnesio trečiadienį.

Kontaktai

info@9zuikiai.lt, tel.  8 695 99028 (Sandra)