Scroll to top

Turite tvarų verslą, bet kiti apie tai nežino?

Kaip komunikuoti apie save ir savo veiklą, kad kiti sužinotų ir bendradarbiautų?

Turinys paprastume per emociją, istorijas ir patirtis.

Yra keli būdai rasti savą komunikacijos kryptį

Turinio bendrakūrybos dirbtuvės - - Sandra Galdikaitė

Turinio dirbtuvės padeda spręsti šias problemas:

  1. Esant turinio stagnacijai, nebežinote ką, kaip bei kokį turinį kurti.
  2. Išsisėmėte turinio kūrime, reklamoje;
  3. Nesusikalbate įmonės/organizacijos viduje;
  4. Trūksta bendradarbiavimo tarp kolegų.
  5. Nekuriate turinio tokio, kokio norėtumėte.
  6. Norėtumėte kurti edukuojantį ir įtraukiantį turinį, bet nesugalvojate kokį.

Šis metodas be teorijos ir užrašų keičia darbuotojų mąstyseną, po dirbtuvių darbuotojai patys savo noru įsitraukia padėti įmonei/organizacijai kurti turinį ne tik dėl pelno, bet ir dėl pridėtinės vertės, edukacijos, artimesnio ir nuoširdesnio ryšio su savo auditorija.

Dirbtuvės padeda darbuotojams suprasti vienas kito mąstyseną, darbo įmonėje/organizacijoje asmeninius motyvus ir priežastis. Atsiranda vienas kito bendras supratimas, darbų planavimas, efektyvesnė ir greitesnė organizacija. Šis bendrakūrybos įrankis padeda įgalinti sąmoningą kiekvieno darbuotojo suvokimą, kaip didinti organizacijos našumą ar įmonės pelną, auginti vertybes, jas skleisti kitiems. Darbuotojas pats susikuria motyvus, kodėl tai turėtų daryti.

Dirbtuvių dalyviai atsiliepia, kad bendrakūrybos žingsniai jiems padeda smulkmeniškai ir tuo pačiu paprastai, be jokios teorijos ir užrašų rasti problemos sprendimo būdus. O prasmę bei rezultatą įvardina kaip pokytį, liekantį visam gyvenimui.

Laikas praeina akimirksniu, o po jų darbuotojai išreiškia norą dažnesniems bendriems susirinkimams ir įsitraukimą organizacijos/įstaigos/įmonės plėtrai.

Rezultatas jaučiamas jau po pirmųjų dirbtuvių. O tvariam rezultatui rekomenduojame rengti ciklus.

* nemokama

Straipsnių rašymas - - Evelina Gudukaitė

Neišeina rašyti tekstų veiklos/verslo/iniciatyvos kanaluose? Jeigu norėsite išmokti rašyti pats – rašysime kartu, padėsime, kol perprasite ir ramiai perimsite į savo rankas. Su žinojimu, kad jeigu pasimestumėte – visada vėl būtų galima kreiptis pagalbos. O jeigu norite dėmesį sutelkti kitur ir tekstų kūrimą ramia širdimi patikėti kitam – zuikiai gali jums rašyti tekstus. Soc. tinklams , straipsniai.

 

* nemokama

Jei jaučiate, kad nesate pasirengę samdyti profesionalus

9 zuikiai organizuoja privačias dirbtuves įmonėms bei atviras visiems stovyklas, kaip susikurti sąmoningą brendą ir komunikaciją patiems.

Užsiregistruokite paspaudę nuorodą žemiau ir pirmieji sužinosite apie planuojamą stovyklą ar mokymus.