Scroll to top

Privatumo politika

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Individuali veikla, veikiama Sandros Galdikaitės vardu gerbia visus paslaugų pirkėjus ir svetainės www.9zuikiai.lt lankytojus, jų teisę į privatumą ir įsipareigoja užtikrinti jų asmens duomenų apsaugą bei jų, kaip duomenų subjektų, teisių užtikrinimą.
1.2. Ši privatumo politika reglamentuoja pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo bei saugojimo principus bei tvarką.

2. Kokie duomenys renkami 

2.1 Informacija apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
2.2 Ket kokia kita informacija, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

3. Slapukai

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine.

Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html  

4. Politikos pakeitimai

Mes galime kartais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartais turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.