Scroll to top

Komandos ryšio stiprinimas gamtoje

Sustiprink savo įmonės komandos darnumą gamtos pagalba

Mažiau streso. Daugiau motyvacijos. Tvirta Bendrystė.

Ar jūs norėtumėte, kad jūsų įmonės komanda:

🌿 Užmegztų tikrą žmogišką ryšį, išmoktų atsiverti bei įsiklausyti?

🌿 Susikalbėtų tarpusavyje ir nešvaistytų laiko apkalboms ir nesutarimams?

🌿 Jaustųsi pailsėję ir motyvuoti drauge siekti darnių verslo rezultatų?

🌿 Inicijuotų naujas problemų sprendimo formas bei norėtų vienas kitam padėti?

🌿 Užkirstų kelią perdegimui tiek jums, tiek visai komandai?

Tuomet, 9 Zuikių Komandos ryšio stiprinimo gamtoje seansai kaip tik jums. 

Negaliu atsistebėti, kaip greitai bendrose veiklose pajutau saugumą ir pasitikėjimą kitais dalyviais.


Koks geras ir koks retas tai jausmas!

Ši, gamtos įkvėpta metodika, žavi ir įtraukia daugelį įmonių, nes yra įrodyta, kad:

Kokio tai pobūdžio seansai?

Kuriame individualias patirtis kiekvienai komandai. Pirmiausiai išsigryniname, koks yra jūsų kolektyvo tikslas, vertybės, kodėl jums to reikia. Komandos ryšio stiprinimo metu gamtoje įgaliname visus dalyvių 6-is pojūčius: regą, klausą, uoslę, lietimą, pajautą, skonį. Formavimai yra apie santykį vieniem su kitais, gamta, gamtos intelektą, pasitikėjimą, holistinį darnumą. Tai nebus paviršutiniškas "team building" žaidimas. Tai bus galimybė gilintis į savo vidinį pasaulį, atrasti naujus stiprybės šaltinius ir kartu stiprinti tarpusavio ryšius, kur gamta yra katalizatorius. Seansų trukmė 3-5 val.

Ryšio kūrimo seansas per 6-is pojūčius | Progreso pakopa

Tai ryšio tarpusavio stiprinimas gamtinėje aplinkoje, stacionarioje vietoje. Mėgstantiems atidų, sąmoningą buvimą lėtume, niekur neskubant, fizinę energiją sutelkiant ne į judėjimą (kaip pvz. žygio metu), o į savistabą, gilų reflektavimą. Integruojame aplinkos ir vienas kito gilų pažinimą, sąmoningumo žaidimus, gamtos intelekto pažinimą individualiai, porose, grupelėse, bendrame rate.

Pojūčių žygis

Tai ryšio tarpusavio stiprinimas judėjime (trąsos ilgis gali būti iki ~10 km)

Žygyje integruojame aplinkos ir vienas kito tyrinėjimus, žaidimus, iššūkius. Mėgstantiems žygius, besikeičiantį kraštovaizdį. Noriu akcentuoti, kad šie žygiai nėra orientuoti į sportinį rezultatą – nueiti atstumą bet kokia kaina ir kuo greičiau. Jie orientuoti į ryšio stiprinimą, kad finišą pasiektų ne stipriausi, o visi.

Ryšio kūrimo seansas per 6-is pojūčius | Dinaminė pakopa

 Ją rekomenduojame tik jau išbandžiusiems mūsų progreso pakopą arba pojūčių žygį, organizacijoms, pasirinkusioms su mumis ilgalaikį bendradarbiavimą. Nes dinaminėje pakopoje einame į gylį, po jau komandos atrastų ryšių, kurių ieškome žygeivių arba progreso komandos stiprinimo sesijose. Šiose sesijose naudojami į sąmoningumo gylį, energinę prasmę nukreipti metodai. Per judesį, balsą, prisilietimą, garso vibracijas, kvėpavimą aktyviai sąveikaujama su gamta, gamtos intelektu (gali tekti išsipurvinti, vaikščioti basomis, kyla įvairiausios vidinio perversmo emocijos ir pan.). Per visus 6 pojūčius tyrinėjama aplinka, per atidą analizuojamas aplink vykstančių procesų priežastingumas. Po kiekvieno pratimo vyksta gili refleksija, ji kartais gali būti nepatogi, transformuojanti. Bet kolektyve formuojasi tvirtas stuburas, atsparumas, iniciatyvumas “iš apačios”, inovatyvumas, kūrybis problemų sprendimas ir t.t.

Kam skirta?

Šie Lietuvoje unikalūs patyriminiai seansai yra skirti įmonėms, jų vadovams ir visai komandai,  kuri ieško naujų komandos stiprinimo formų ir yra atviros išbandyti netradicinius, gamtos intelekto ir šešių pojūčių įkvėptus užsiėmimus. 

Jeigu jūs jaučiate, kad komandoje pradeda sklisti apkalbos, didėja stresas ir artėja perdegimo riba, slopsta darbo našumas, negaiškite ir susisiekite.

Jau po pirmosios sesijos darbuotojai pradeda empatiškiau žiūrėti vieni į kitus, pažinti ir įsiklausyti.

Atsiranda motyvacija padėti vieni kitiems, bendradarbiauti. Užsimezga supratimas, gali būti net identifikuojamos vyraujančios kolektyvo problemos, kas tas „dramblys kambaryje“. Pradedama inicijuoti jo higiena.

Neklausykite mūsų, klausykite jų:

''Ėjau iki galo nesuprasdama, kaip kas vyks 😊. Man labai patiko ramus, tarsi nuemocintas vedimas. Nustebino klausimai pokalbiams porose, neišvengiamai ugdantys atvirumą ir kuriantys ryšį su porininku. Beje, kai kurie suteikė progą pasikapstyti užmirštuose dalykuose.''

''Kolegė taip pat pavargusi <...>reflektyviai sakė, kad jai sunku atsakyti į klausimus nes dabar norisi užsidaryti į kokoną, bet mums pradedant dalintis, jai irgi išnirdavo atsakymai, galiausiai atlėgo.''