Scroll to top

Kas tie zuikiai?

Idėjos, žinios ir komunikacijos pagalba tvariam verslui ir veikloms, bei tuo besidominčiam jaunimui nuo 13 m.

Atsakingoms veikloms, kurios sėkmę matuoja ne tik pinigais, bet ir gamtos tausojimu bei žmogiškumo puoselėjimu, veikia su adekvačiu požiūriu į vartotojiškumą, atliekų kiekį. Veikloms, kurios šalia pelno kuria holistinę vertės kūrimo grandinę ir gyvą-žalią aplinką, nuoširdžiai domisi gamtos ištekliais, žiedine ekonomika. Verslams, kuriems svarbu žmonių asmeninis augimas, emocinė darbuotojų sveikata, saviugda. Mūsų pačių ėjimas link minimalizmo ir nuolat lydintis vidinis jausmas padėti tvariems verslams – atvedė iki dabartinės 9 zuikiai veiklos.

———

Tad visų pirmiausia tai idėjinis turinys sąmoningam verslui ir jaunimui. Dalinamės savo išbandymais bei kitų verslo istorijomis, kaip sukurti tvarų verslą ir gyvenimo būdą su adekvačiu požiūriu į pinigus, žmogiškumą ir gamtą.

———

Antra, ieškantiems turinio kūrėjų, kurie padėtų viešuose kanaluose ištransliuoti tikruosius jūsų veiklos tikslus bei vertybes. Dėl ko ir kam visa tai darote. Kad jūsų žinutė pasiektų tiksliai tuos žmones, kurie jūsų ieško (arba jūs jų ieškote). Kad viešumoje jūsų veiklą matantys žmonės aiškiai suprastų jūsų vertybes, jūsų veiklos kuriamą vertę, užmegztų ryšį ir norėtų su jumis bendradarbiauti ilgą laiką bei jus rekomenduotų kitiems.

———

Trečia, mūsų organizuojamose dirbtuvėse, savaitienėse bei stovyklose keičiamės sąmoningomis žiniomis bei komunikacijos subtilybėmis mažiems ir vidutiniems verslams bei jaunimui.

9 zuikiai - tai būdas prisijaukinti kelis zuikius vienu ypu:

1. įkvepiantis turinys

Jauti norą įnešti daugiau tvarumo į savo verslą? Idėjų gali pasisemti iš unikalių verslo istorijų kuriose sėkmė matuojama ne tik pinigais, bet ir gamtos tausojimu bei žmogiškumo puoselėjimu.

5. bendrakūrybos dirbtuvės

Kaip komunikuoti apie save, kad kiti girdėtų? Ką komunikuoti? Organizuojamose dirbtuvės, stovyklose ir mokymuose dalinamės sąmoningomis žiniomis verslams ir jaunimui.

9. autentiška komunikacija

Turint tvarų verslą ne visada lieka laiko efektyviai komunikuoti, kad kiti išgirstų ir bendradarbiautų. Padedame pasiekti sąmoningą auditoriją, kurti brendo strategijas, rašome straipsnius ir tekstus, scenarijus.

Kas slepiasi už 9 zuikių?

9 zuikiai buria savo srities personas, kurioms artimos vienijančios vertybės: adekvatus požiūris į vartotojiškumą, žmogiškumą ir gamtą.

Komanda

Gali bendradarbiauti su visa komanda ar individualiai su kiekvienu nariu

Sandra Galdikaitė
Ruporas
Kuria įmonės vertybes atliepiantį autentišką, įtraukiantį turinį, scenarijus, straipsnius. Moderuoja komunikacijos ir tvaraus turinio bendrakūrybos dirbtuves bei projektus jaunimui ir verslams.

Donatas Pocius
Gesintuvas
Žmogus, procesus stebintis iš šono, analizuoja ir ieško kūrybingų problemų sprendimų. Efektyviausiai dirba matydamas pilną paveikslą.

Evelina Gudukaitė
Kompiuteris
Renka daug informacijos, ją sistemina, gilinasi į detales. Rašo straipsnius, analizuoja kultūrinius skirtumus. Italistikos, romanų kalbų bei literatūros asė.

Gali prisijungti prie mūsų, jeigu nori padėti tvarioms veikloms ir jaunimui, neapsimestinai domiesi ir gyveni tvariai, sieki minimalizmo.